Minu ostukorv

Teie ostukorvis ei ole tooteid

Ilu on vaataja silmades!

Suurim valik värvilisi läätsi Eestis

Privaatsuspoliitika

Sinu privaatsus on meile oluline! Oleme pühendunud lvärviliseläätsed.ee külastajate privaatsuse kaitsmisele. Sellest lähtuvalt ei küsita kunagi veebilehe külastajalt isiklikke andmeid, välja arvatud juhul, kui nad seda informatsiooni ise vabatahtlikult ja teadlikult avaldavad ning seda informatsiooni ei avaldata kolmandatele osapooltele, välja arvatud kauba kohaletoimetamiseks vajaliku informatsiooni edastamine ning seaduses ettenähtud juhud.

Informatsioon, mida me kogume

Meie peamine eesmärk Teilt informatsiooni kogumisel on tagada meie veebilehe probleemivaba ja sujuv kasutamine. Kui Sa tellid värvilisedläätsed.ee lehelt kaupa, siis me küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

  • Nimi;
  • aadress;
  • e-maili aadress;
  • telefoni number.

Mõndadel lehtedel Sa saad ennast kui ka sõpra uudiskirja lugejaks registreerida. Sellisel juhul küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

  • Nimi;
  • e-maili aadress.

Me kogume külastajate kohta ka sellist informatsiooni nagu külastaja IP-aadress, aeg, millal lehte külastati, kust kaudu tuldi värvilisedläätsed.ee lehele, kui kaua oldi veebilehel jne. Sellist informatsiooni kasutame ainult statistika tegemiseks, et muuta värvilisedläätsed.ee veelgi paremaks.

Kuidas me informatsiooni kasutame

Sinult saadud informatsiooni: nime, aadressi, e-maili aadressi, telefoni numbrit ning vajadusel ka krediitkaardi numbrit kasutame ainult tellimuse täitmiseks.

Me jagame Sinult saadud informatsiooni kolmandatele isikutele ainult siis, kui kaup on vaja Sinuni toimetada. Nii anname kullerile Sinu telefoninumbri, aadressi ning nime. Me ei jaga kolmandatele isikutele Sinu poolt avaldatud andmeid, välja arvatud siis, kui on vaja kaup Sinuni toimetada või seadus seda nõuab.